Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befejezem a ricinusolaj...

Ha befejezem a ricinusolaj használatát és utoljára hétfőn használtam akkor ma használhatom a hajszeszt?

Figyelt kérdés
A testvérem azt mondta még várjak 1-2 hetet hogy mindent ne egymás után használjak nehogy hulljon a hajam,de olyan lapos a ricinustól a hajam és gyorsan zsírosodik na meg tiszta macera.A hajszesztől viszont pont az ellenkezője ezért akartam használni ma de nem tudom merjem-e?

2016. jan. 7. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajszeszt bármikor lehet használni. Olaj után csak jó lehet, olajat nem szabad fejbőrre kenni egyáltalán. Nem csoda ha zsíros és lapos lett tőle a hajad. Nem oda való a ricinus.
2016. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!