Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjek lenyiratkozni? Rettegek

Merjek lenyiratkozni? Rettegek

Figyelt kérdés

Lehet tiszta hülyének fogtok tartani, de sírhatnékom van ha rágondolok, hogy lenyiratkozom. Fenékig érő hajam van jelenleg, de az az igazság, hogy nagyon ronda. Jó régen nem nyiratkoztam ezért hihetetlenül hullik+már eleve ritka. Szóval arra gondoltam, hogy bevállalok egy vállig érő hajat. Mert szerintem az az aranyközépút. Eléggé kerek formájú arcom van, de sokan mondták, hogy szerintük illene. Viszont félek a változástól. Mit tegyek? Nyuszi vagyok.

19/L

Ui. Ha van valami frizura javaslatotok akkor szivesen fogadom



2016. jan. 8. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyen kisebb a változás. Mondjuk kezdésnek egy derékig érő haj.
2016. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a lenyiratkkozás az az ha letúrod géppel a hajad
2016. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piriiiii ***** válasza:
A vállig érő haj szerintem túl rövid, pláne a mostani hosszhoz viszonyítva. Talán elegendő lenne mondjuk 10-15 cm-t vágatni (hátközépig). De inkább menj el fodrászhoz és kérd az ő tanácsát.
2016. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A derékig érő haj rajtam sajnos nem segítene sokat, ugyanis a legfőbb célom, hogy minimalizáljam a hajhullás mértékét. Szóval
2016. jan. 8. 09:56
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem is a hátközépig érő lenne a jó

az így is sok, de nem olyan rövid még (persze neked annak fog tűnni először)

ez kb 20 cm, ennél többet nem hiszem, hogy kéne

2016. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kerek archoz nem jó a vállig érő haj. Úgy fogsz kinézni, mint egy jóllakott óvodás. Hagyd hosszabbra.
2016. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mellig érőre hagynám a helyedben.

Egyébként átérzem a problémád, nekem évekig ért derékig, de elkezdett törni, ezért levágtuk mellig érőre. Most gyönyörű és egészséges, már nem bánt a dolog.

22N

2016. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálkozhatnál néhány természetes módszerrel a hajad minőségének javítása érdekében, miután vágattál egy keveset belőle.

Teafaolaj, ricinusolaj, kókuszzsír, sör, ecet, szódabikarbóna, tojásfehérje. Rengeteg ilyen recept van.

2016. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Kerek archoz nem jó a vállig érő haj. Úgy fogsz kinézni, mint egy jóllakott óvodás. Hagyd hosszabbra."


OFF: -sírok :DDD, igen jót nevettem


-mellig érő hajat hagyj mindneképp! az szép


F

2016. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyet értek, nem kell hirtelen ekkora változás.

vágasd le először hátközépig érőre..aztán ha okés, nem bántad meg mellig érő..ha az is jó akkor vállig.

de hirtelen ekkora változás nem biztos,hogy jó, ezért haladnék fokozatosan.

ja és ha gondolod szerezz be egy fodrászollót. a haj hosszából nagyon egyszerű vágni otthon is.

+ kezdj el szedni hajvitaminokat és próbálj természetesebb samponokat /balzsamokat keresni és ápold mindig olajjal:)

ja és egy vérkép sem ártana! lehet van valami belső oka a hajhullásnak(a vitaminhiányon kívül)

de mondom, fenékig érőből ne vágass hirtelen vállig érőt.

2016. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!