Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikonmellet akarok, de...

Szilikonmellet akarok, de rettegek az altatástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már meg van rá a pénz, 3 éve tervezem, nyárra időzítettem, erre 3 hete műtöttek más miatt, és szörnyű volt az altatás után. Alig tértem magamhoz, amikor szólítgattak, nem tudtam kinyitni a szemem, nagyon ijesztő volt. Ráadásul feledékeny voltam utána 1 hétig.


Ez le lehet győzni valahogy?


2013. febr. 13. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha elkezdtek volna ébresztgetni lehet nekem is hasonló élményem lett volna mért nem hagyták hogy akkor ébredj amikor elmúlik az altató? Én inkább az altatást választom mint az érzéstelenítést
2013. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert műtét után egyből ébreszteni kell, hogy a beteg a tudatánál legyen, akkor kiveszik a szájból a csövet.
2013. febr. 13. 15:23
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
intubálják..mikor ébresztik már nincs cső a szájában ami amúgy a légcsövén van lenyomva ...megtennél valamit?hamár arra jársz agyat is rakathatnál be magadnak.."Ráadásul feledékeny voltam utána 1 hétig"kiürül a szervezetedből az altatógáz,semmi köze ahhoz hogy feledékeny vagy e vagy nem..nem lehetsz valami okos..kell az a mell neked
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Te érzed magad okosnak, csakhogy nem gázzal altattak, de semmi baj!:)


Különben eü-ben tanulok, és konkrétan egyszerre ébresztenek és veszik ki. Mert hát mi van akkor, ha kiveszik, de én nem ébredek fel, akkor pluszban meg is fulladok.

Szóval ne érezd magad okosnak, attól, hogy szilikonmellet akarok, még nem vagyok h*lye. 99%-os biosz, 98%-os kémia érettségi, az orvosira bejutni semmiség lesz.. ;)

2013. febr. 13. 15:32
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak érzéstelenítés mellett csináltatni?
2013. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem olvastam még utána, hogy hogyan csinálják, nem is akarok. Akkor csak ráparázok:)


Laikusok nyugodtan pontozzák csak fel a 2. válaszolót, de hülyeségeket írt :) Altatás után normális a feledékenység!

2013. febr. 13. 15:35
 7/24 anonim válasza:
miért akarsz műmelleket ha megkédezhetem doktor nő....?
2013. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

nem vagyok kompetens a témában, de nagyon bírom ,amikor hirtelen mindenki szakértő lesz a témában. (kérdező, ha szerényen hallgattál volna bölcs maradtál volna)


Amúgy konzultálj az orvossal. Lehet vannak alternatívák.

2013. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok doktor nő, nem kell bunkóskodni.

Azért akarok, mert nincs mellem a betegségem miatt. Ennyi.

2013. febr. 13. 15:39
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Amennyibe meg lesz a doktorid csináld meg tükörből magadnak:)de addig egyet ne felejts el kilégzés,belégzés,egész nap lehetőleg ebben a sorrendben éjszaka automatikus de csak ha csukva a szemed:)
2013. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!