Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak gócos elváltozás (szájban...

Csak gócos elváltozás (szájban) okozhat hajhullást vagy, ha valami más nem stimmel a számban, de nem góc, akkor az is?

Figyelt kérdés

nem foltos a hajhullásom,hanem diffúz.

fogorvosnál voltam már csinált röntgent,azt mondta,nincs góc és ,h rendben vannak a fogaim.

viszont pl azt tudom,hogy a számban alul a bölcsességfogam elég furcsán áll a számban, lehet még is ez a baj okozója? még,ha nem is góc?

tanácstalan vagyok...

L/21



2013. aug. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Hajhullást a gócokban megbúvó baktériumok okoznak. Az,h "csálé" a fogad nem okozhat hajhullást. Amúgy a gócos hajhullás foltokban jelentkezik. Vérvételen jártál már? Vérszegénység okoz a leggyakrabban diffúz hajhullást,de tudnod kell azt is,h az embernek naponta normál esetben 80-100 szál haja kihullik. És ezt értsd úgy,h van időszak amikor kevesebb, van amikor több. Ez egy természetes hajváltás része.
2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mindenhol voltam ,amit csak el lehet képzelni, bőrgyógyászok, haj csoda dokik, szedek hajvitaminokat is, eleget iszom, normál vérvételen is voltam ,pajzsmirigyem jó, vasam néha alacsony, de arra pl most is szedek maltofert.

a bőrgyógyász elküldött iszonyat részletes vérvételre (ásványianyagok,ételérzékenység minden,amit el lehet képzelni le lett csekkolva.)

nő doki még hátra van (vérvétel plusz vizsgálat) oda jöv.héten megyek,hátha kiderül valami...


amúgy fogászati gócnál olvastam (itt neten) hogy okozhat diffúzt is... de mindenki mást mond, nem tudom kinek higyjek...

:((

2013. aug. 23. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Javult a hajhullàsod?
márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!