Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szárazabb bőrüek, ti melyik...

Szárazabb bőrüek, ti melyik /milyen arckrémet használtok nappalra és éjszakára? Zöld pont megy.

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én nappalra semmit, mert alapozót használok mindig, de este sima kék Niveával kenem be az arcomat. Vettem már X ezerért éjszakai krémet persze, szóval kipróbáltam párat, de kb semmit nem változott a helyzet. A Nivea segít elég sokat, nekem volt, hogy hámlott is a bőröm, annyira száraz volt.
2016. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nappalra még kísérletezek de éjszakára a Garnier Miracle Sleeping Cream bejött, kb 1 hét után látványosan javult a bőröm.
2016. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alverde makadámdiós testvajat használok arcra, testre is.
2016. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
La Roche Posay Tolariane Rich nevű krémet, nappalra meg éjszakára is.
2016. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg Anew Nutri Advance éjjelre és nappalra egyaránt, mivel az időjárás megviseli a bőröm. Más évszakokban Yves Rocher Hydra Vegetal.
2016. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mióta csipkebogyó olajjal kenem esténként a bőröm megszűntek a száraz foltok. Pedig eddig minden télen ezzel szenvedtem. Csak ajánlani tudom.
2016. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2016. jan. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!