Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb fél éve fel van nyírva a...

Kb fél éve fel van nyírva a hajam, hogyan tudom majd egyszer visszanöveszteni?

Figyelt kérdés

A "hülye vagyok, hogy felnyírattam" és "nagyon ocsmány" szövegeket kérlek mellőzzétek:) nekem tetszik es nagyon imádom is, de azert örökre nem marad így. Ezért érdekelne, hogy hogyan növesszem vissza, hogy legyen vágva, hogy jól is nézzen ki, ha van egyéni tapasztalat annak is örülnék:)


Köszönöm:)



2016. jan. 14. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem vágatod többet az a részt. évente 15 centit nő a haj kb. de ha kicsit rá is segítesz hajvitaminokkal és varga cseppekkel meg egyéb serkentő dolgokkal, akkor többet is nőhet. azaz pár hónapig fog csak gázul kinézni, utána szépen egybe olvad majd a többi hajaddal.. de ha már leér vállig, a többit is max levágatod addig és akkor egybe ér:D
2016. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem hosszú a hajam, nyak középig ér eredetileg, most vállig ér, de úgyis visszavágatom.

köszi a választ!!:)

2016. jan. 14. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogyan tudom majd egyszer visszanöveszteni"


-ehhez nem kell semmi, csupán idő

2016. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!