Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan száraz a bőr az...

Állandóan száraz a bőr az arcom két oldalán és a szemöldököm felett. Milyen krém lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Reggel L'oréal Triple active nappali krémet használok, este pedig egy Oriflame éjszakai arcolajat, de arctisztításkor mindig kiderül, hogy ezeken a helyeken száraz maradt a bőr. Már nem tudom mit találhatnék ki, sminkelés előtt órákkal korábban ledörzsölöm a száraz bőrt egy törölközővel és bekenem. Nem hiszem, hogy ez így normális, szóval nagyon örülnék, ha valaki ajánlana egy nem túl zsíros, jól beszívódó, szilikonmentes arckrémet.

Vizet minden nap iszom (egész nap pisilni járok :D).

Előre is köszönöm!


2016. jan. 15. 13:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Házi praktikák is jöhetnek, ha valakinek bevált valami :)
2016. jan. 15. 13:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sima, kék Nivea segített.

Én vettem x ezrekért arckrémeket, de kb semmit nem csináltak.

2016. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van tégelyes Niveám, és van olyan nap, amikor felkenek egy csomót, hogy fehéren befedje az arcom, és egész nap rajta van, míg be nem szívja. Nincs eredménye. Minden nap kéne csinálnom? Kicsit zsíros azért.
2016. jan. 15. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol száraz a bőröd, ott ne dörzsöld (pl. ne törölközővel töröld, hanem puha kendővel óvatosan itasd fel a vizet), ne használj rá maximum egy habzó arclemosót és azt a területet ahol száraz többször kend be egy nap, olajjal is akár. (Többi részt hagyd ki.) Niveát én nem kenném a bőrömre, bár akinek igénytelenebb a bőre és különösebb ápolás nélkül is szép, annak mindegy.
2016. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok, rendszeresen kenjed napi többször az érintett területet. :)
2016. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De honnan tudjam, hogy az az olaj valóban segít? Konkrét terméket nem tudnál mondani? Olyan jó lenne kiindulni valamiből :)
2016. jan. 15. 15:28
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyugodtan kenhetsz rá olajat, és nem, nem tudunk konkrét terméket mondani, mert egyik termék sem viselkedik ugyanúgy mindenkin. Keress alkoholmentes, parfümmentes, gazdag hidratálókrémet vagy arcolajat, esetleg mindkettőt. Ha szép bőrt akarsz, ne legyél lusta.
2016. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam lustának, rengeteget próbálkoztam. Köszi a választ.
2016. jan. 15. 16:34
 9/9 anonim válasza:
A bőröm ugyan ez..Nekem a Helia D Aquaboom vált be
2016. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!