Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen márkájú hajolajat...

Ti milyen márkájú hajolajat használtok?

Figyelt kérdés

Melyik vált be a legjobban?

Hány pumpálást szoktatok alkalmazni egy alkalomra?

Köszönöm. :)



2016. jan. 15. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem az aussie valt be a legjobban
2016. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Most az Organix argán olajos hajolaját használom kb 4 hónapja, eddig nagyon bevált, sokkal fényesebb és selymesebb a hajam, nem akarom másra lecserélni. Régebben használtam a Gliss Kur kék tubusban lévő hajolaját ( Dm dobozban volt ) de közel sem volt ilyen jó mint ez.
2016. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Én az Avonos Advance Techniques olajat használom.A zöldet.Imádom Nedvesen 2 pumpányit,száradás után még egyet.Gyönyörű,töredezésmentes a hajam
2016. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elseve selymes olaj

3-4 pumpálás, hátközépig érő hajra

2016. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
így is zsíros a hajam!
2016. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Azért az ilyen Avonokat ne keverjük ide, mert annak semmi köze a hajolajhoz, csak full szilikon... semmi hasznos nincs benne.

Bioboltból szoktam venni/rendelni az olajat. Ami most van annak a márkája Solio. Derékig érő hajra elég belőle 3 csepp. Bőrre is nagyon jó hatása van, pattanások ellen, szárazság ellen, kb mindenre bevált.

2016. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
De ide keverem.Ugyanis a kérdés erről szólt.Nincs kiemelve milyen legyenn.Utálom az ilyen unatkozó jelentéktelen nőnek nevezett senkiket,akik pár éve(amióta felkapott lett az ohne silicon)azt sem tudták miben mi van.Én konkrétan lexarom,ha jó a hajamnak.Egy szilikonmentes sz@r vacak sem vált be,mind a kukában végezte,de ha gondolod átjöhetsz és kikotorhatod.
2016. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Amla hajpakolást szoktam heti 2x.

És Avon-os Advance Techniques Supreme Oils spray-t.

Nem számolom, mennyit fújok, a hajam pillanatnyi állapotától függ.

2016. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Argánolajat teszek a L'Oréal pro keratin refill balzsamomhoz, nekem tökéletes. :)
2016. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Alterra, de csak hajmosás előtt, mert nagyon tömény olaj és 1 pumpálás is sok belőle. Még nem tudok róla érdemben nyilatkozni, mert még csak kb 3 hete használom.
2016. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!