Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert ilyen kezelhetetlen a...

Miert ilyen kezelhetetlen a hajam? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Tehat. Majdnem hatkozepig ero, vekonyszalu hajam van. Viszonylag keves is.

1 nap alatt olyan szinten bezsirosoduk, hogy vallalhatatlan... Egy jo ideje mar heti 2x mosok hajat. Hetfon es csutortokon reggel (igy egesznap szep, jo a tartasa, nem is lapul le annyira... Viszont masnapra mar katasztrofa) vagy vasarnap es szerda este (igy reggelre mar valamilyen szinten lelapul es latszik is, hogy nem friss, masnaprol mar ne is beszeljunk)

Emelett rengeteg babahajam nő, irdatlan hulyen nezek ki tole, a hajlakk semmit nem er, ez is csak rontja az osszkepet.

Folyton aramos is a hajam, tok mindegy mivel fesulkodok, nem segit semmi, szall ossze vissza.

Nem szoktam vasalni, szog egyenes, es gondoriteni se gondoritem.


Csomo dolgot probaltam mar, 1001 sampont, masik fesut, tiszta parnan alszom mindig, de akkor is full zsiros lesz... Hiaba fogom ossze, akkor is borzalmasan latszik, mintha egy hetes lenne mar, de nem akarok raszokni a mindennapos hajmosasra. A szarazsampon semmit nem ert, a hintoporral elviselheto, de mivel a hajam barna kiengedve az nem jatszik szerepet, mert ugye meglatszik...


Elmentem borgyogyaszhoz, adott tippeket, de semmit nem ert, hiaba mostam patikai samponnal, szedtem ra vitamint, semmi nem valtozott.


Mit tehetnek? Nem akarok beletorodni...


2016. jan. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló hajam szokott lenni,hajmosás utáni nap már katasztrófa.

Összel elkezdett hullani is kicsit, ezért vettem Alpecin koffeines sampont. Na az úgy helyrerakta, hogy azóta simán elvagyok 4 napot hajmosás nélkül, és csak akkor kezd el zsirosodni,lelapulni.

Elvileg nem ilyen problémára van ez a sampon úgyhogy lehet csak az én hajam reagált ilyen furán rá, de talán egy próbát megérhet. :)

2016. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olyat hol tudok venni?

Linkelnel rola, kerlek.

Egy probat meger.

2016. jan. 16. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én DM-ben vettem.

2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!