Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ISOTRETINOIN-TEVA gyógyszertől...

ISOTRETINOIN-TEVA gyógyszertől mikor kezd el kiszáradni a bőröm és a szám?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 08:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! nekem egy hét után valami eszméletlenül kiszáradt az arcom is, szám is, de egy hónap után már kezd elmúlni. Neked mi lett?
2016. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Január 12-től szedem a gyógyszert, pont 2 hete. Kiszárította az arcomat, de kezd újra beállni az egyensúly. Igazából nekem "csak" zsíros, miteszeres a bőröm néha pattanásokkal, de zavart így elmentem vele bőrgyógyászhoz, aki ezt a gyógyszert írta fel. Kicsit "félek" tőle. Vannak akik csodaként írnak róla, vannak akik pedig elég negatív dolgokat írnak róla. Ha tartja ezt a szintet és más bajom nem lesz tőle, akkor nekem bevált. És úgy néz ki, hogy semmilyen krém nem kell hozzá. Tehát anyagilag is megéri egyelőre. Előtte minden féle Vischy cuccokat vásároltam, ami havi szinten nem kevés pénzbe került és sz@rt sem ért egyik sem...
2016. jan. 26. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!