Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szoktatok használni...

Mit szoktatok használni hajgöndörítéshez, vasaláshoz hogy ne égesse el haj végét?

Figyelt kérdés
Hajvasalóval szoktam göndöríteni a hajamat!Belissima hajvasaló és göndöritő!Ha a legkisebb fokozaton csinálom akkor is elégeti a hajamat!Glisskurt szoktam rá fújni,lakozni meg csak a végén!Nagyon szeretem ha göndör de emiatt nagyon ritkán szoktam megcsinálni!Bármilyen ötletet szívesen fogatok!Köszönöm!
2016. jan. 18. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Gliss Kur semmire nem jó, csak tipikus divattermékek. Normális hővédőt fodrászkellékesben vehetsz, nem olcsó, de olcsón nincs is olyan ami véd. Ha gyenge a hajad akkor vágasd rendszeresen a végét és használj természetes olajakat is rá. Kevésbé lesz kiszáradva így és nem megy tönkre. A hővédők nagy részére pedig nincs ráírva, és sokan nem is tudják, hogy meg kell várni hogy megszáradjon a hajon, nedvesen ne vasald/göndörítsd, mert az mindenképp árt.
2016. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Vékony szálú hajam így ez is nehezití!De a kellékesben mindenképp szét nézek! :)
2016. jan. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!