Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kell egy alap sminkkészletb...

Mi kell egy alap sminkkészletbe? Eddig sose sminkeltem, pls

Figyelt kérdés

Alapozó, tus, szempilladspirál, mi kell még?

És milyen márkák jók? Minden segítséget szivesen veszek.


25N


2016. jan. 23. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Ha alapozót használsz akkor egy pirosítót/bronzosítót is szerezz be, hogy ne legyen annyira egyszínű, mű az arcod. Aztán ha nagyon zsíros a bőröd akkor egy púder is szükséges. Ezen kívül én szemhéjpúdert és rúzst használok. Márkát nem tudok ajánlani, mert én még nem találtam olyan márkát aminek minden terméke jó lenne, ráadásul ami egyik embernek beválik az a másiknak nem, plusz még a rászánt pénz mennyiségétől is függ ez. De a tapasztalatom szerint alapozóra érdemes költeni, szempillaspirálból pedig nekem a legolcsóbbak jobban beváltak eddig mint a drágák.
2016. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először a bőrápolást kell elkezdeni, ha nem tetted eddig, mert az az alapja mindennek.


Amit mindig használok, az alapozó, korrektor, szemöldökpor, tusfilc, pirosító, spirál, púder, rúzs. És sajnos neked is végig kell menni azon, hogy kipróbálsz dolgokat, és rájössz, hogy mi az, ami a te bőrödnek megfelel.


Szerintem előbb ezekben szerezz rutint, hogy mivel a legjobb felvinned az alapozót, eldolgozni a korrektort, stb. Mert ha eddig nem viseltél sminket, és egy videóból magadra varázsolsz valami kontúrozott borzalmat, úgy fogsz kinézni, mint egy travi.

2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha alapozót használsz, akkor mindenképp kell egy púder, hogy fixálja. Erre nem árt egy kis pirosító, hogy ne legyen hullaszíned.

Magyar beauty blogokon vannak hasznos postok a kezdő sminkelőknek, keress rá.

2016. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapozó alá kell hidratálókrém, a bőrödnek megfelelően persze :)

Púder és ecset

Pirosító 1-2 db

Vagy szemöldökceruza vagy pedig szemöldök por (én erre egyébként egy artdeco szemhéjfestéket használok), illetve ehhez ecset. Ez persze csak akkor, ha ritkás világos szemöldököd van

Néhány szemhéjfesték, de csak ilyen natúr árnyalatok, ill ehhez is ecset.


És persze sminklemosó tej :D

2016. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Tessék néhány sminkelős videó:

[link]

[link]


Nekem alapozóból eddig a Bourjois vált be, de olyan sokat én sem fogyasztottam el még, mert csak 2-3 éve használok és egy tubus kitart egy évig :D púder szintén bourjois

Tusból én a maybelline zselés tusát vettem meg, ahhoz volt ecset is.

Szemöldököt ugye leírtam, hogy artdeco, asszem az ecset is onnan van.

Egyik karácsonyra én kaptam egy palettát 12 szemszínnel és néhány ecsettel. Urban decay naked 1 és real techniques ecsetek, de ezeket online lehet rendelni és nem is olcsó egyik sem :/

2016. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!