Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermaroller után mit kenhetek...

Dermaroller után mit kenhetek a bőrömre? Illetve hol lehet steril krémeket, pakolásokat kapni? (Tudom, hogy a google a barátom, de ha találtam volna, nem kérdezném)

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 19:36
 1/2 anonim válasza:
540-es 1mm-es rollert használok, mivel ez a méret az, amelyet az egész arcon otthon használhatunk anélkül, hogy gond lenne belőle, és ezt a méretet ajánlják a szakemberek is homlok, szemkörnyék, arc kezelésére. Orrhoz a 05mm-es a megfelelő méret. Nem használok érzéstelenítőt, mivel nem érzek elviselhetetlen fájdalmat, inkább kellemetlen az egész, és a legvégén az égő érzés ami rossz. A rollert, a kezemet és az arcomat, meg amit használok BrandoLife fertőtlenítő sprayvel lekezelem (nem csípi a bőrt, ettől nem kell tartani), illetve van hygiéniai törlőkendőm is, és amit lefújtam erre teszem, így nem lehet gond. A rollerezést úgy végzem, hogy minden területen 5x5x5 végigmegyek. Végezve Himalaya Multipurpose Creammel bekenem az arcom, ami segíti -cink, aloe vera, különféle olaj tartalmával- regenerálni a bőrt, fertőtlenít, valamint megszünteti az égő érzést a végén. Ezt a krémet még pár napig 2-3 alkalommal felkenem, amíg a bőrpír látszódik, valamint UV szűrős hidratáló krémet kell még néhány napig használni, attól függetlenül, hogy tél van. Szakember mondta, hogy 1 kúra 4 alkalomból kell álljon, heti 1x, majd várni kell 1-3 hónapot, és így váltakozzanak az idők. Szép lassal látható az eredmény, és hónapok kellenek a teljes regenerálódáshoz. Nekem az első kezelés után is már mutatkozott eredmény, úgyhogy lelkesen folytatom tovább :) Annyi negatívuma volt nálam, hogy a szemem környéke másnapra megduzzadt kissé, de aztán szépen leapadt, ahogy a vörös börpír múlott. A Himalaya krém rengeteget segített :) Bio Aloe vera gélt lehet még a bőrre kenni, ez szintén segíti a regenerálódást és hidrtál, de alapjáraton nincs szüksége egy rollerezés után másra, mint regenerálódni :) A Müller drogáriában vettem mindent, amit használok a rollerezéshez, nem volt drága. Rollerezés közben lehet felkenni és a rollerrel bedolgozni ampullás szérumokat, ezek szintén kedvező áron vásárolhatók a Müllerben és sokféle kiváló minőségű bio cuccuk van! Én másnap egy hialyrunos, uborkás pihentető arcmaszkot kenek még fel, ami segít feltölteni a bőrt, szintén a Müllerben kapható.
2016. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Bocsánat az egy éves késésért, most tévedtem újra ide :)
2017. febr. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!