Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínváltás lehet így?

Hajszínváltás lehet így?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Tanácsot szeretnék kérni hogy a vörös hajamból lehet e platinaszőke szerintetek.

Eleve a vörös szín csak színező és úgy nagyjából ki tudom mosni a hajamból ami azt jelenti hogy ilyen szökés barnás hajam lesz.

Arra gondoltam hogy valahogy ki lehetne világosítani picit ma már ugyis van mindenféle világosító meg láttam ilyen szőke szint ami világosítja is a hajat eleve.Vagy nem is szükséges és lehet befogná a platinaszőke max nem lesz olyan világos a szőke ? Esetleg fodrászra bízzam magam vagy otthon is sikerulne ?Tudnátok adni valami tanácsot ?


Előre köszönöm :)



2016. jan. 28. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyire értesz hozzá, akkor mindenképp fodrász.
2016. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha simán ráfestesz szőkével akkor a hajtöveid lesznek szőkék, meg foltokban máshol is esetleg, de platinaszőke csak akkor leszel ha leszívatják aztán színezik a hajad. fodrászra bízd.
2016. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!