Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász van köztetek? Hajszínv...

Fodrász van köztetek? Hajszínváltás mogyoróra? Jelenleg feketére van festve a hajam, de 80%-ban ősz vagyok. Folytatás .

Figyelt kérdés

Kb. 20 éve festem a hajam feketére, de most már nagyon kezd elegem lenni, hogy egy hét után már látszik a töve, ami teljesen ősz. Nagy dilemmában vagyok, mert egyszer nem tudom, hogy hogy fog állni, ugyanis kreol bőröm van és a szemöldököm fekete, másodszor nem tudom, hogy milyen lehetőségek vannak profi fodrász és sima fodrászok között, ez azért fontos, hogy nem károsodjon túlságosan a hajam.

Hozzáértő véleményeket előre is köszönöm!


2013. aug. 1. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, küldhetsz képet, és nagyjából át tudom színezni a hajat szerkesztőben :oo

Nem nagyon értek a hajakhoz, de amúgy van ezüst színű haj is. :) vagy szőke

2013. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, küldtem email-t. :)
2013. aug. 1. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól állna a szemöldököd át lehet festeni
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hááát, kétlem. Van egy ronda szőke parókám, elég idiótán nézek ki benne. :)

Végül is a programmal nem sikerült szőkíteni, mert nem fogta be teljesen, csak gesztenyére, így nem tudom, hogy hogy állna.


Nem tud valaki esetleg olyan programot, ami kifejezetten erre van? Vagy app-et?

2013. aug. 1. 19:24
 5/11 A kérdező kommentje:
És továbbra is várom a fodrászok véleményét, hátha jár ezen az oldalon valaki.
2013. aug. 1. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy nem biztos, hogy könnyen meg lehet szabadulni a hajfestéktől. Ha rövid a hajad, akkor nem valószínű, hogy nagy gondot okozna a dolog, de ha hosszú, akkor a hajvégen levő sok rétegnyi fekete pigment már okozhat fejtörést.

Meg kell próbálni leszedni a feketét, és utána szőke melírokat tenni a hajba. Mindenképpen fodrászt ajánlok, mert menet közben lehet majd látni, mit kell tenni következő lépésben, hogy az eredmény neked megfelelő legyen. (fodrász)

2013. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Vállig érő hajam van. A fodrászom azt mondta, hogy valamilyen Loreal-os radirral fogja leszedni, de több lépcsős folyamat. Nagyon még nem mentünk bele a témába, mert nehéz a váltás, ezért is érdeklődöm itt, hogy milyen módjai vannak, vagy milyen szerekkel szokták ezt leszedni. Az én időmben még hidrogénperoxiddal csinálták asszem, de gondolom ma már vannak kíméletesebb leszedők.


Köszi, hogy írtál!

2013. aug. 1. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Effasor is szőkítőpor, csak szédítik az embereket a flancos elnevezéssel - így legalább sokszoros áron adhatják. (még mielőtt itt is valaki belekötne: elég összehasonlítani az összetevőit a szőkítőporokéval: ugyanaz)

Van még oxy reload nevű színleszedés, én ezt jobban szeretem, mert hajkímélő, nem lehet vele kárt tenni, feltéve ha az ember betartja az utasításokat. Kétkomponensű termék, van drogériában is, de több profi gyártótól is lehet venni (fodrásznak ismernie kell).

Harmadik megoldás: otthoni kutyulás: mostanában kezd elterjedni, hogy c vitaminnal meg samponnal szedik le a festéket a hajról. Láttam képeket előtte-utána, ha nem csaltak, tényleg használ.

2013. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, olvastam a fórumon én is ezt a Loreal-os radírt, sőt amit mondasz az oxy reloadról én is jókat olvastam. Othoni kutyulás kizárt, fodrászra bízom magam.

Szerinted mennyi idő ez az egész folyamat? Végső szín valami sötét szőke vagy a mogyoró és szőke melír.


Köszi, hogy írtál! :)

2013. aug. 2. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy a feketétől milyen könnyen lehet majd megszabadulni (tök mindegy, melyik módszerrel). Ha elsőre sikerül, akkor minden okés, ha a hajvége még sötétebb marad, akkor többszöri alkalom kell hozzá. Menet közben látja a fodrász, hogy bírja a haj a gyűrődést, és ettől függ, várni kell-e, vagy egymás után lehet kezelni.
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!