Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezet a hajam mit...

Betti1122 kérdése:

Nagyon töredezet a hajam mit csináljak? Mitcsináljak hogy dúsab és töredezet mentes legyen a hajam? Valami jo sampon aminek tek be vált?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a finomítatlan kókuszolajat, bioboltban lehet beszerezni Meru szűz kókuszolaj a neve. Mielőtt hajat mosol kend fel melegen, a hajad teljes hosszára, hagyd rajta pár órát utána a szokásos módon moss hajat. Én egész éjszakára fent szoktam hagyni és reggel mosok hajat.
2016. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ma ki is probálom!
2016. jan. 30. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
:) Szívesen!
2016. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz olajos pakolással bajlódni, akkor argán olajat vegyél, abból pár cseppet kell csak felkenni naponta, és nem kell kimosni. De ha már töredezett a hajad akkor előbb le kell vágni, helyre nem jön a haj, mivel nem élő rész.
2016. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !nincs elhat haj végem mert hónaponta vágunk egy kicsit belőle!
2016. jan. 30. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Elseve sicamidos termékcsaládja csodákat művelt a hajammal 2 hónap alatt. (A fehér csomagolású) Már nincsenek töredezett hajvégeim, sokkal erősebb is lett, gyorsabban is nő!

Előtte rengeteg mindent kipróbáltam, más Elseve termékeket is, egyik sem volt hatásos.

Ha nem száraz a hajad, én nem kenegetném olajokkal...

2016. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!