Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos és zsíros a...

Nagyon pattanásos és zsíros a bőröm, állandóan fénylik, már szinte mindent kipróbáltam rá, de semmi sem használ. Melyek azok a termékek, amelyek tényleg hatásosak? (egyébként 15 vagyok)

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
sima babaszappan!napi háromszor!
2008. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Csak ismételni tudom az elöttem válaszolót!

Csak sima hagyományos babaszappam!Nem baba folyékonyszappan nem baba tusfürdö,hanem babaszappan!

Tuti jó lesz!:)

2008. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Én már kínomban nem tudtam mást kipróbálni, vettem egy cserepes aloe verát, és abból vágtam hetente háromszor, kikapartam a leveléből a zselét és azzal kentem a bőröm. Másik ami segített, hogy a leforrázott csalántea filterrel töröltem át, reggel este.

Van még egy krém ami sok ilyen embernek segített már, igaz nem olcsó, de biztos. Elicina csigakrémnek hívják.

2008. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én a baba szappantól tiszta kiütés lettem... Nyilván nem mindenkire hat így, de vigyázz. Gyógynövényboltba lehet kapni feketeszappant, vagy fertőtlenítő, tisztító szappanokat. Azokkal is próbálkozhatsz.
2008. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Menj el kozmetikushoz, szépen helyrehozza a bőröd. Eleinte havonta 1* kell járnod, később elég két-háromhavonta 1*. Az otthoni praktikák sajnos nem fognak túl sokat segíteni. Ha nagyon csúnya, akkor pedig bőrgyógyász!
2008. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Komolyan annyira kitudok akadni az ilyen emberkéken!Attól hogy neked/nektrk nem vált be kiütéses lettél stb attól valakinek lehet bevált!Miért kell azért lepontozni??????????

PL:Én is pontozzam le a 3.-ik válaszolót mert én nem használtam az aloe verát vagy nem vállt be nekem???


3.-ik válaszolónak üzenem!Ne vedd személyeskedésnek!Nem rád irányult a dolog mivel nem tudhatom hgy kipontozott le!Nem mintha nagyon érdekelne a dolog csak bosszant!!!

2008. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
3. vagyok. Semmi baj:) nem én pontozok lefele, amúgy én is utálom az ilyeneket,szerintem valakinek ez a szórakozása. Nekem is csomó hasznos válaszomat lepontozták már, és nem a kérdező volt az. Ne törődj vele. Nah bocs az offér
2008. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a holt tengeri iszapszappan valt be... (vigyazat... sok helyen a holt tengeri soszappant is iszapszappankent aruljak...)... az iszapszappan (Black mud) szurkes szinu...

Sok szerencset!!!

2008. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Miután kipróbáltad az összes felsorolt gőteszemet, szalamandramájat és hasonlókat fogadd meg a racionális tanácsom és menj el egy bőrgyógyászhoz.

Nekem két órát vett el az életemből hogy megtudjam hogy Seborrhoea-m van. Jó 12-14 éves korom óta miteszeres volt a hátam és korpás volt a hajam bármilyen sampont használtam is, mint kiderült valami viszonylag gyakori, de igen enyhe bőrbetegségem van. Felírt nekem a bőrgyógyásznő pár gyógyszert, megmondta mit ne egyek és mivel és hogyan mossak hajat és máris megoldódott a problémám.

Ha annyira zavar hogy zsíros és pattanásos a bőröd akkor irány a bőrgyógyászat.

2008. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

SZIA!

A baba szappant nekem is ajánlotta háziorvos de nekem csak naponta 2x--> nekem nem vált be

Ajánlottak olyat is hogy fogyasszak sok folyadékot és kevesebb fűszert--> ez sokat segített

Gőzöltem is az arcomat majd utáánna egyből arcradírt használtam--> nekem ez is használt

Szóval én is kipróbáltam már minden félét házi dolgokat szappanokat krémeket de nekem ezek nem voltak hasznosak nem értek semmit!!!

Viszont az h sok tényleg sok folyadékot iszok ( mostmár)az bevált!!! Még vannak ugyan pattanásaim de már csak negyed annyi.

EGY PRÓBÁT MEGÉR SZERINTEM!

2008. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!