Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom a "szakállam"...

Ha legyantázom a "szakállam" akkor fekete lesz a szőr?

Figyelt kérdés

Van egy bajom, hogy az államon fekete szőrök vannak. És azt ki szeretném szedni, de nem merem, mert vannak szőke szálak is, és félek, hogy csak feketébb lenne. Valakinek tapasztalat?


17/L



2016. febr. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy kitéped nem változik meg a szőr, ugyanúgy fog visszanőni ahogy volt. Én csipesszel szoktam kiszedni. Gyorsabb mint gyantázni.
2016. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos magamnak nem látom, hogy melyik fekete, és melyik nem. mert inkább a vége az. Tehát akkor ha gyantázom, ugyanúgy szőkén fog visszanőni ami szőke volt, és ami fekete az feketén?
2016. febr. 8. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gyantázod olyan nő vissza, amilyen volt és egy idő után elvékonyodik. Viszont ha van valami hormonproblémád, akkor attól sötétedhet, de erről neked kell tudni, hogy van-e.
2016. febr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, van hormonproblémám... akkor szerinted ne csináljam? mit csinálhatnék akkor? ..
2016. febr. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyantázom.Nekem szőke,de elég sűrű szőr van ott,közötte 8-10 erős,fekete szál.
2016. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!