Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan eltüntetni a lábamon levő sebeket?

Figyelt kérdés

A szőrtüszőim gyulladásra hajlamosak, gyakran "kinyomom" belőlük a gyulladt részt, és ezért elég rondán néz ki a lábam. Kenem körömvirággal, meg natura vita (dm-ben vettem) szőrtüsző gyulladást csökkentő krémmel, de nem múlnak. Tudom nem kéne nyomkodni, de hát a stressz. epilálom, mert borotválni nem szeretem, mert kb másnapra visszanő. És jó lenne végre szoknyát hordani.

22/L


2010. márc. 29. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos válaszolni nem tudok, de én is kiváncsi lennék a megoldásra, nekem is ugyanez a problémám.
2010. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
detto
2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

no ez jó....

És ti hogy vagytok a szoknyával? Az 50 denes harisnya takarja, főleg ha tiritarka, de lassan már az vastag :(

2010. márc. 30. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az epilálás után használj fertőtlenítőt és legalább 3 óráig ne érje semmilyen hatás a bőrt.Ha eltávolítod,el kellene múlnia,ha nem éri mondjuk napfény.Valami hámosító,sebgyógyulást elősegítő krémet keress.
2010. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi!

Mondjuk nem epilálás után jönnek ki közvetlen, hanem pér nappal később. A körömvirág az hámosít ugye? Mennyire gond,ha a nem varras sebbe is belemegy?

Fertőtlenítőnek mit ajánlasz?

2010. márc. 31. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,a körömvirág hámosító,szerintem nem gond,ha belemegy a sebbe.Én fertőtlenítéshez egy spray-t használok ez is a neve,kisebb drogériákban lehet kapni.A műkörmösök is ezt használják.Még annyi van ráírva,hogy színtelen kéz-és bőrfertőtlenítő.Elég széles sprektumú.Használhatsz még aloe gélt is,az is nagyon jó.Az elszíneződést okozhatja a belekerült baktérium,ha éri napfény.Esetleg a szőrszál eltávolítása.Próbáld meg szerintem fog segíteni.
2010. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!