Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinjam h ne zsirosodjon...

Mit csinjam h ne zsirosodjon a hajam ilyen gyorsan es hogy nőjon meg gyorsan?

Figyelt kérdés

Napaonta vagy 2 napont minimum hajat kell mosnom! Hogyan valtoztassak ezen?

Fokozatosan van levagva a hajam az egyik fokozat a vallamig er a masik kicsit lejebb viszon szeretnek nagyon hosszu hajat rovid idon beleul! Ezt ho


2016. febr. 9. 18:54
 1/2 ciccca baba ***** válasza:

Ezzel én is így voltam egy időben.

Én ezt úgy orvosoltam, hogy az elején 3 naponta mostam hajat, függetlenül attól, hogy igényelte volna korábban is a hajam. Sajnos minél gyakrabban mosod, annál gyorsabban zsírosodik.

Sőt volt olyan hogy ha péntekre vagy szombatra esett a 3. nap, akkor (ha nem volt semmi dolgom, nem mentem sehova sem a hétvégén), akkor csak vasárnap mostam meg ismét.

Az átmeneti időszak nagyon rossz volt, de most már eljutottam odáig, hogy majdnem egy hetet kibír (kb 5 napig semmi sem látszik a hajamon), pedig nekem hátközépig érő, festett hajam van.


És lenne még néhány tanácsom:

-használj kevesebb hajformázót

-egyél több gyümölcsöt és magvakat

-és néha hajmosás helyett használj szárazsampont (ezzel nyerhetsz kb 2 napot a következő hajmosásig)

-sokan ajánlják a csalán sampont is (én a sima festett hajra való samponommal jutottam el idáig)

-ne moss nagyon meleg vízzel hajat (én inkább langyos vízzel mosok hajat)


Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Sokat segitettel
2016. febr. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!