Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen időközönként...

Lányok! Milyen időközönként gyantázzátok a lábaitokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor még gyantáztam akkor másfél hetente. De már feladtam, semmi értelme nem volt. 2-3 nap után már kezdett kinőni a szőr... na meg benőni is. Inkább borotválok.
2016. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És epilálom és egy hetente kb. Bosszantó nagyon, de sajnos nekem gyorsan nő a szőröm. Régebben gyantáztam és mivel mindkettő gyökerestül tépi ki jobb eseten a szőrszálakat, így eltérés a két alkalom között időben nem volt
2016. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam kozmetikusnál hát kb. 1 hét alatt teljesen visszanőtt, de már hamarabb is látszott.


Én azt nem értem, hogy ameddig nem nő meg gyantázható hosszúságra, addig rejtegetni kell? Mert pl. nyáron ez elég nehezen kivitelezhetőnek tűnik. :/

2016. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: nyáron vékony, hosszú nadrág, azok a libbenő nyári nadrágok :))

Kérdező: én epilálom, kb. ugyanaz, sajnos kb. 4 naponta kell, mert nem egyszerre nő a szőr

2016. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2-4 hetente. Addig bírja :)
2016. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!