Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana nekme egy...

Valaki ajánlana nekme egy kevésbé káros szőkítőport?

Figyelt kérdés
Szaisztok.! Valaki ajánlana nekme egy kevésbé káros szőkítőport? Illetve, hogy hol tudnom beszerezni,és hogy 'milyen'időközönként lehet használni, köszönöm.
2016. febr. 19. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretné szőkíteni? Nem mindegy,hogy pihés vékony szőrt,vagy erős,vastag feketét. Én egy fodrászkellékesnél szoktam venni,fogalmam sincs a márkájáról,de eddig mindegyik jó volt. Én a karomon,kéz és lábfejemen, lábujjamon,hasamon használom. 3 hetenként,de igazából attól függ,hogy menyire kezd el visszasötétedni.
2016. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Uhristen.! :D Ezt szerintem te se gondoltad komolyan amit irtal..! Else hiszem, h van olyan aki a "kezet,labat szokiti.." xdxd

Szerintem eleg egyertelmu, h a SZŐKÍTŐPOR hajra kel.. ha valaki VILÁGOSÍTANI szeretné a haját..!

2016. febr. 19. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A legszuperebb szőkítőporral is tönkre lehet tenni bármilyen hajat, úgyhogy nem ezen múlik, hanem a szakértelmen.
2016. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból ítélve max tini vagy, a hajszőkítéshez meg hozzáértő tapasztalt fodrász szükséges, mert leéghet a hajad tőle teljesen. Olyan meg nincs hogy kevésbé káros szőkítő, minden szőkítés árt a hajnak. Ezért kell jó fodrász, aki tudja mit csinál, és vannak hajvédő szerei is. Szóval fodrászt keress, szőkítőpor helyett.
2016. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval 'kedves'utolsó.!

1: nekem te ne osztgassál tanácsokat, hogy én mit/hogy/kit keressek.!

2: nemvagyok tini, de nem fogok kifizetni egy alkalom szőkítésért 20000ft. ;) Remélem ez így világos, és igen, igen ennyibe kerül, mert megkérdeztem nem egy fodrászt, ha nem tudsz szőkítőport ajánlani, görgess tovább drága, ne itt trolkodjál, köszönöm, Szép Napot.! :)

2016. febr. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!