Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumban megégett az...

Szoláriumban megégett az arcbőröm, milyen házi praktikával csillapíthatom az égő érzést és a vörösséget?

Figyelt kérdés

Tudom,minek mentem egyáltalán....

Nos az történt,hogy foglalt volt a gép amibe nagyritkán menni szoktam,és a "kedves" ott dolgozó hölgy ajánlott egy másikat,hogy az nem erős menjek abba. Meglett az eredménye.


2010. márc. 31. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én kefíres vagy tejfölös pakolást teszek rá ilyenkor, az hűsíti. a vörösség meg majd halványul, arra amximum púdert tudsz rakni ha mész valahová.
2010. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tejföl, natúr joghurt


vagy ha van otthon irix spray, aloe first illetve fenistil gél, akkor azokat is rákenheted.


és most egy darabig semmiképp ne menj szoliba, sőt, az utcán se fordulj nagyon a nap felé. bár amilyen tré idő van, most nem fenyeget a további pirulás veszélye.


jobbulást!

2010. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. márc. 31. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Panthenollal vagy ilyesmivel kend be, és máskor ne menj szoláriumba. A tejföl nem való égett bőrre!
2010. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyász javasolta a tejfölt napon leégett bőrre, így amikor egyszer én is "bentfelejtődtem" a szoliban évekkel ezelőtt (tudom, hüje vagyok) és megpirult az arcom, akkor is így kezeltem. Hamar megnyugodott a bőröm tőle.
2010. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a reszelt nyers krumpli vált be nagyon, egyből lement a vörösség és az égő érzés!Hagyd rajta 20 percet,amíg megszárad,aztán szedd le,de ne mosd le.A Panthenol hab is jó,én ezt a kettőt használtam,a tejföl semmit ne használt:(
2010. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!