Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljak a padlizsán...

Hogy csináljak a padlizsán vörös (előtte fekete) hajamból, elég világos barna hajat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Házilag sehogy. Én mikor ilyenre vállalkoztam, akkor a régi fodrászom ki akarta szőkíteni. Inkább elmentem egy mesterfodrászhoz, aki elmondta, h max négy árnyalatot tud világosítani, és ezt vissza illetve előpigmentálással tudja elérni. Ehhez valami spéci anyagot használt, nem tudom sajnos mi volt az. Így lett a sötétbarnából nagyon világos szőkésvörös. Semmiképp ne csináld otthon, és ne engedd szőkíteni.
2008. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám barátnőye fodrász,és annyi az egéész h lesziwatyák neked,és befestik..:)
2008. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)és a szőkítőpor? az felejtős?
2008. szept. 20. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd a szőkítőport!! A leszívatást még úgyse. Menj normális fodrászhoz, olyanhoz aki tudja alkalmazni az első válaszoló által írt módszert.
2008. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia! nekem a fekete hajamból úgy csináltunk pirosat, hogy rendeltem hajfesték eltávolítót. ez nem roncsolja a hajadat.csak a hajfestéket szedi le. az eredeti hajszin megmarad(nálam jelenesetbe a feketéből-barna lett)Oxy Reload a szer neve. nem túl drága. lehet rendelni, és fodrászboltban is kapható.hallottam már olyat is hogy szőkét csináltak a feketéből. nekem is bevállt. szerintem próbáld meg ezt (:
2009. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!