Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiskorom ota almodozok szoke...

Kiskorom ota almodozok szoke hajról, most nagy nehezen szőke lettem, ugy erzem megcsaltam a barna hajam, es rosszul erzem magam, miert?

Figyelt kérdés

Tehat nem vagyok bolond:D

Csak annyit almodoztam szőke hajról, most h elértem, mikor tukorbe nezek fura h mar nem vagyok termeszetes sotetebb tónusú hajba, es igy màr mű lettem es biztos nem leszek egzotikus (eddig ezt mondtàk ràm h egzotikus vagyok) így is lehetek az? Lehet rakatok bele barna melirokat:) 21L



2016. febr. 24. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A szőke hajtól nem lesz mű az ember..
2016. febr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi... biztos te is olyan vagy, mint én, folyton bizonytalankodsz, utólag is. Még ilyen elméleteket is gyártasz, hogy "megcsaltad" a hajad... én dettó :-)


Lényeg a lényeg, ne emészd magad ezen. Ha mégse jön be a szőke, akkor még mindig visszatérhetsz az eredeti színhez (nem tudom milyen hosszú a hajad és milyen gyorsan nőne le persze). Ez nem végleges döntés és nem is megcsalás, tök jó, hogy kísérletezel.

2016. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De van akin mű lesz pedig főleg ha platina szőke!

Oh koszi:D igen aki barnan ismert annak fura, de a szoke haju lanyok agyon dicsernek:DD nekem kell eldontenem, mellig ero hajam van:)

2016. febr. 24. 11:53
 4/8 A kérdező kommentje:
A visszateressel meg az lenne a bajom h szep szoke voltam most megint uncsi barna:DDD es tenyleg nagyon szep lett csak szokatlan, de maradok ennel es el hesegetem a hiu gondolataimat:)
2016. febr. 24. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne mások véleményére alapozd az önbizalmadat.


Barna hajam van eredetileg, én is mindig szőke akartam lenni. Mikor az lettem, annyira boldog voltam attól is, hogy a szemembe lógó tincsek világosak. :)


Nekem nem mű, direkt természetesre csinálom, többen hitték eredetinek. Ha új festéket próbálok ki, mindig elmegy az életkedvem, ha túl sötét lesz.


Szóval fel a hajjal, és azt döntsd el, neked mi tetszik. Biztos szép vagy mindkettővel.

2016. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh koszonom utolso a kedves szavaid igazad van:)
2016. febr. 25. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Most akkor a barna hajjal uncsi vagy egzotikus vagy? :)

Választhatsz természetes hatású szőkét is. És a szemöldöködet igazítsd hozzá, mert elég elég fura lehet a platina szőke haj sötétbarna vagy fekete szemöldökkel. Na akkor tényleg műnek tűnik.

2016. febr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hàt ha szőke vagyok akkor istenitem a barnat, ha barna vagyok akkor minden vagyam a szoke:D de maradok ennel a szinnel sikerult megszoknom!:) a szemoldok kozep barna tehat nem hat soteten a hajhoz:)
2016. febr. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!