Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a vörös haj?

Jól állna nekem a vörös haj?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 éve szőke vagyok,de majd szeretném kipróbálni a vöröset. Nem a narancssárgás,világos vörösre,és nem az élénk pirosra gondoltam,hanem kicsit sötétebbre,ilyen bordósra,de azért mégsem lilásra,amilyenre az öregnénik festik 60 felett :D

Szeretném megkérdezni,hogy mások szerint hogy állna nekem ez a haj

1.kép

[link]


2.kép

[link]



2016. febr. 29. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem szőkébe jobban tetszel, de a vörös is jól állna. :)
2016. febr. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a szőkénél...
2016. febr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vörösnek kellene lennie!

Neked nagyon sok árnyalata jól állna, a fehér bőröd, zöld szemed miatt. Azonnal fesd be és sose mondj le róla!

2016. febr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne :) sokmindenkinek célja az ilyen szép szöke haj, es neked nagyon jol all. Es ha voros leszel es megbanod, nem biztos hogy vissza tudsz allni erre a szép szőkére. Szoval helyedbe nem kockaztatnek. Bar nekem is nagyon tetszik a szép sötétvörös, de a te szökéd is nagyon szép
2016. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyon szép szemed és arcod van.

ez természetes hajszíned most? csak mert ez is nagyon jól áll

2016. febr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Szerintem is maradj inkább a szőkénél, ezzel a hajszínnel olyan kis bájosnak tűnsz. A vörössel szerintem öregebbnek néznél ki. :)


19|L

2016. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neeee. Maradj inkább szőke, amúgy szép a hajad.
2016. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szőke előnyösebb neked :)

De van az a hülye alkalmazás, azzal meg tudod csinálni vörösre és ad némi távpontot :)

2016. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Kifejezetten jól állna. A szőke , szőkèsbarna árnyalatok is jól állnak.Szerintem meg bátran próbalkozhatsz. Bár én is jobban szeretem a temészetes haját, de ha benned van a vágy h ki próbáld előbb utóbb úgy is megcsinàltatod. Max megunod , és vagyoni fogsz a régi hajadra. De az biztos hogy jól fog állni. Nekem valami ilyesmi tetszik. [link]

Arra figyelj h jó fodràsszal csinaltasd.

2016. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó a szőke! milyen az eredeti hajszíned?
2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!