Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A leszivatás tényleg nagyon...

A leszivatás tényleg nagyon tönkre teszi a hajat?

Figyelt kérdés

Csajok!

Mint tudjátok új divat kering az egész világon, mégpedig az ősz / fehér haj a fiataloknál. Nemtudom, hogy nekem jól állna -e de mindenképpen szeretném kipróbálni és mivel mogyoró barna hajam van ezért le kéne szivatni.

A fodrászom persze nem igazán pártolja hiszen derekamig ér a hajam és azt mondta hogy hátam közepénig biztos visszatörne szivatás után. Igaz, hogy ennyire tönkre teszi? Nekem mondták azt is, hogy csak egy kicsit törik vissza.

Válaszokat léci! :)



2016. márc. 1. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tudni, van akinek jobban bírja, van akinek kevésbé. De nézz körül az utcán, a festett szőkéknek szinte kivétel nélkül csúnyán töredezett a haja; minél világosabb annál inkább.
2016. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezt semmiképpen, ha ilyen hosszú hajad van. Én akkor szórakoztam ezzel, amikor 4 centis hajam volt, azzal lehet is, mert néhány hónap alatt lenő az egész, így az összes színt kipróbáltam. De egy ennyire hosszú hajat nagy hiba lenne tönkretenni a szőkítéssel, sok kárt okoz a hajban. Mellesleg egyáltalán nem találkoztam ezzel a fehér haj divattal, szerintem hülyeség és nem is áll jól mindenkinek, pl. nekem kifejezetten borzalmas a nagyon világos szín, valószínűleg neked is az lesz, mert alapból barna a hajad, az ahhoz közel álló árnyalatok állhatnak jól neked. Ráadásul ha festve van a hajad, szinte lehetetlen egységes színre leszívni, ha természetes, akkor nagyobb az esély rá, de én inkább egy sárgás-narancssárgás borzalmat tudok elképzelni, mert ennyire hosszú hajnál, ha fehérre szívják, vagy letörik, mert addig hagyják hatni az anyagot, vagy vigyáznak a hajadra, akkor meg foltos lesz.
2016. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!