Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos bőrrel mit...

Nagyon pattanásos bőrrel mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is hasonló. Arcom tele van, a hátam csak egy kicsit. Folyton viszket. Vannak nagyobbak amikből néha jön ki cucc, meg vér is. Nektek mi vált be rá? Próbáltam már pár dolgot... Az arcom nagyon zsírosodik. Megmosom és már pár perc után ugyan olyan. :/



2016. márc. 2. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szárító és gyulladáscsökkentő szerek! Nekem nem zsíros a bőröm, ezért nem használom a VerMix-et, viszont az ismerősömnek segített. A kamillás arclemosó rendszeres használata is jó. Kozmetikus, bőrgyógyász látott már?
2016. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem, de akkor majd elmegyek. Köszi!
2016. márc. 2. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek van ilyen problémája, totál hétköznapi, szerintem felesleges egyszerre dokihoz vagy kozmetikushoz rohanni. Próbáld ki először a házi praktikákat, neten csomót találni. Aztán huszonéves korra ez elmúlik, addigis maradnak a krémek, házi cuccosok, stb. De semmiképp ne nyomkodd ki őket!
2016. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az kb mennyi idő mire elmulasztja?
2016. márc. 2. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam házi módszereket, boltokban vehető kencéket, de egyik se mulasztotta el a panaszomat. Nemrég voltam bőrgyógyásznál (magánnál), ő írt fel nekem cinket, A-vitamint, meg antibiotikumot. Nem nagyon látom ennek se a hatását... :( szóval nem tudom, én úgy vagyok vele lassan, hogy semmi se használ a pattanások ellen, 1x talán elmúlnak.
2016. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd rendbe jön. Szurkolok neked. :)
2016. márc. 2. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Általába huszonéves korra el szoktak múlni a pattanások, legalábbis ritkábbak lesznek. A túl zsíros, sós és fűszeres ételek elősegítik a kialakulásukat, ahogy az is, ha valaki nem fordít gondot az archigiéniára (gyakori arcmosás és tonizálás a legalapvetőbb). A házi praktikák pedig olyanok, hogy vagy beválik, vagy nem. Mindenesetre ártani biztos, hogy nem ártasz.
2016. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!