Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Harmos Ferenc bőrgyógyászn...

Dr. Harmos Ferenc bőrgyógyásznál volt már valaki anyajegy eltávolításon?

Figyelt kérdés
Ha kérek időpontot, első ülésben egyből megcsinálja a műtétet? Vagy itt is úgy megy, mint általában (Első konzultációra és anyajegy szűrésre kifizetek egy csomó pénzt, és csak második ülésben szedi le az anyajegyet?)

#anyajegy #bőrgyógyászat #Harmos Ferenc #eltvolítás
2016. márc. 4. 16:22
 1/2 anonim válasza:
A héten voltam nála anyajegyeltávolításon, de nálam úgy volt, hogy egy másik orvosnál voltam anyajegyszűrésen és ő javasolta a kimetszést, felkerestem Dr. Harmost az első alkalommal már elvégezte a kisműtétet, de úgy is beszéltem meg vele, hogy azonnal csinálja meg. Előtte küldtem fotót az anyajegyről, megnézte és azt mondta, hogy meg tudja csinálni egyből. Nagyon hamar túlestem rajta, egy picit éreztem csak. Most még csak 5 nap telt el, rajta van a kötés, víz nem érheti, három hét múlva varratszedést. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.
2016. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, meg sem köszöntem.

Szóval köszi! :)

Megpróbálok én is úgy kérni időpontot, hogy első ülésben eltávolításra kerüljön az anyajegyem.

2016. máj. 15. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!