Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A méz tényleg jó a pattanás...

A méz tényleg jó a pattanás utáni hegek eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kell bekenni vele az arcomat? Azt olvastam, hogy utána egy ideig még több pattanás lesz, mivel tisztul. (bár ezt nem teljesen értem) Azokkal mit kell kezdeni?

2016. márc. 5. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Inkább menj bőrdokihoz,mintsem elfertőzd a pofád.
2016. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Sperma a legjobb, ne hallgass az elsőre, a bőrgyógyász csak összezavar.
2016. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
A méz 99%-ban cukor. Nos ha szerinted az, hogy cukorral kenegeted az arcodat, jó bármire is, akkor kend.
2016. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első: nem vagyok állat, hogy pofának nevezd az arcomat. Második: a spermát komolyan gondolod? furcsán hangzik. Harmadik: tudom hogy sok benne cukor, de ez azért nem ugyanaz, mint a kristálycukor. Vajon miért nem kristálycukrot eszünk, ha fáj a torkunk? Mindenesetre köszönöm a válaszokat...
2016. márc. 5. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Harmadik: tudom hogy sok benne cukor, de ez azért nem ugyanaz, mint a kristálycukor. Vajon miért nem kristálycukrot eszünk, ha fáj a torkunk? Mindenesetre köszönöm a válaszokat..."


Valójában semmit sem segít a méz a torkodon.... de ennyi erővel visszakérdezhetnék: vajon miért cukrot adnak a méheknek enni a méhészek, miután elvették a mézüket?

2016. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki írogat minden baromságot. Méz, szódabikarbóna, fogkrém. Ezek a készítmények arra valók, amire kitalálták őket, nem pedig arra, hogy az arcodat kenegesd vele. Jó, hogy nem az egész spájzt az arcodra pakolod. Mert akkor ennyiből egy tábla szalonna is jó lenne ilyenre nem?!?! Ha komoly a baj, akkor orvos. És orvos által felírt patikában kapható krém kell rá, nem pedig a DM-ben vagy a Rossmann-ban kapható semmitérő krémek. Tessék orvosnak megmutatni, és hallgatni arra, amit mond, és kitartóan és rendszeres előírás szerűen alkalmazni.
2016. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fogkrém tényleg hülyeség, hiszen fogmosásra való. A szódabikarbónával nem tudom mi a helyzet. Azért a szalonna elég nagy túlzás, mert az gyakorlatilag tömény zsír, némi hússal. Nem akármit pakolok a fejemre. De ha igazatok is van, és a méz nem tesz jót az arcbőrnek (bár sok hitelesnek tűnő helyen olvastam róla) -a méz természetes anyag, nem gyári készítmény, ebben túloztok! Megfogadom a tanácsot, az arcomon nem kísérletezem vele, de 3. hogy a torokfájásra sem jó, az nem így van.
2016. márc. 8. 14:53
 8/11 A kérdező kommentje:
www.mezbarlang.hu/a_mez_jotekony_hatasai
2016. márc. 8. 14:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem így akartam linkelni. Csak figyelmetekbe ajánlom, hogy olvasgassatok a méz hatásairól.
2016. márc. 8. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

Nahát, de meglepő, hogy egy mézet népszerűsítő oldalon pozitív dolgokat írnak a mézről!


Nem káros a méz, de túlzott pozitív hatásokat tulajdonítanak neki. Csapjad fel a Wikipédiát ha mást nem, nagyon minimális mennyiségű vitamin van benne... az meg hogy természetes, kit érdekel? A cukor is természetes. A cián is természetes, mégis meghalsz tőle.

2016. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!