Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvég ápolására mit tanácsolt...

Hajvég ápolására mit tanácsoltok? Maradjak a Gliss Kur balzsamnál? Kissé töredezik a hajvégem, s valamivel ápolni szeretném. :-)

Figyelt kérdés
Hozzátenném,hogy használok Gliss Kur nevű hajbalzsamot régóta,és látván javult is a hajam szerkezete.

#hajápolás #hajbalzsam #hajtöredezés.
2016. márc. 14. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Argán olaj
2016. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ~OnLány~ ***** válasza:
47%

Most ez van :

[link]


De előtte ezt használtam Avonból:

[link]


És persze kókuszolajat is,csak úgy rá szoktam kenni,egy picit felkaparok az ujjaimmal,a kezem melegétől folyóssá válik és azt rákenegetem a hajamra.

Van hogy szárazon,vagy mosás előtt is egy órával,de bármikor tehetsz rá.

2016. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Argán vagy jojoba olajat használj, tisztán, 100%-osat. A bolti hajápolókban szilikon van, attól nem lesz egészséges a haj, csak látszatra. Azzal sokat nem érsz.
2016. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kókuszolajat használok hajvégem ápolására,ez jó ugye? 100%ban növényi.
2016. márc. 21. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!