Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbált már valaki otthon...

Próbált már valaki otthon hajat vágni az elől osszegumizós módszerrel?

Figyelt kérdés
Azt olvastam sok helyen, hogy ha előrehajtom a fejem, összefésülöm és meggumizom úgy, mintha egy unikornis szarva lenne a copf, ezután levágom a hajam, akkor egy szép, lépcsőzetes frizurát kapok. Van, aki kipróbálta? Tényleg működik?

2016. márc. 15. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ime, a cikk:

2016. márc. 15. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Működik ha jól csinálod, van youtubeon is sok videó erről. Nem próbáltam ugyan, mert én enélkül is tudok magamnak lépcsőzetes frizurát vágni. Normális módszerrel sem nehezebb szerintem.
2016. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a videóban az a haj valami szörnyű..
2016. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki átlátja a hajvágás logikáját az tudja, hogy ez egy működő dolog. Ami nem jó: a videóban is látszik, mennyire csúnyán van összefésülve a haj. Ha otthon is így csinálod, nem lesz szép az átmenet, lesznek kiálló hosszabb részek. Szóval csak egyszerűnek TŰNIK.
2016. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia !Először is köszi hogy általad meg ismerhetem ezt a módszert.Utána olvastam, keresgéltem.Amire rájöttem ha szép hatást szeretnél elérni akkor alaposan fésüld ki a hajad minden csomót gubancot alakosan fésülj ki.És úgy vágd le a hajad nekem tök jó lett.Én ezt a videót vetem alapul: https://www.youtube.com/watch?v=brmQhv6Uw1g
2016. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: jó ez a videó, amit linkeltél! :)
2016. márc. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!