Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után nagyon piros...

Gyantázás után nagyon piros lett, majd másnapra ilyen, mitől? (Kép)

Figyelt kérdés
A hónaljgyantázás valahogy nem jól sült el, éreztem is, hogy nagyon fáj, plusz nagyon piros volt utána a bőröm, de azt hittem megnyugszik... Sajnos nem így lett, fájt egész nap és égett. Másnapra pedig ilyen lett: [link] (mintha horzsolás lenne, és még mindig fáj, ha hozzáér valamit.) Mit tudnék csinálni? :( :( (Bocsánat, hogy ilyen a kép, még nem mertem borotválni... :/)

2016. márc. 16. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én epilálás után jártam így,úgy tűnik sajnos neked is olyan érzékeny a bőröd,hogy nem bírja.

Én vetem rá krémet,már nem emlékszem a nevére,de szerintem tudnak neked segíteni a gyógyszertárban.

2016. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :/ És neked mennyi idő után múlt el? :(
2016. márc. 16. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1.5 hét volt,mondjuk nekem a bikinivonalamon volt,pár napig nem is tudtam nadrágot felvenni:D

Én még azzal türköztem,hogy beraktam a hűtőbe a krémet és úgy jobban hűsített.

2016. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól lett ilyen hogy nem értesz a helyes gyantázáshoz... rosszul tépted, nem jó irányba, lassan, nem feszítetted meg a bőrt rendesen, vagy valami hasonló. Meg simán lehet rossz a gyanta is ami a bőrt is letépi szinte. Nem mindegy milyet használsz, hogyan. Hónaljt egyedül gyantázni a legnehezebb amúgy is.

Majd helyrejön magától 1-2 héten belül.

2016. márc. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kozmetikusra kell bízni. Nem drága és nem lesz ilyen gond. Hintőporozd, az segíteni fog. Ne használj dezodort, amíg helyre nem jön.
2016. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam otthoni gyantázással csak a kezemen és a lábamon.

Mindent előírás szerint csináltam és mégis.

Azt mondták itt nekem, hogy lehet azért mert fürödtem előtte (kb. fél órával).

Nekem nagyon lassan gyógyult pedig ennyire nem volt nagy terület és talán ennyire durva se, de nagyon fájt. Esetleg Neogranormonnal ha kennéd, lehet segítené a gyógyulást, de ez csak egy tipp.

Sajnállak nagyon, de én az itthoni gyantázást tuti nem próbálom újra és neked sem ajánlom.

2016. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keressétek Mesterkozmetikus-Kozányi Katát

Nem fogtok csalódni.

2016. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!