Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz bőrre milyen tusfürdőt...

Száraz bőrre milyen tusfürdőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Illetve ha esetleg van olyan testápoló, ami használ is, és gyorsan beszívódik, akkor arra is kíváncsi lennék. :)

2016. márc. 20. 17:04
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én illatmentes babatusfürdővel szoktam fürdeni, vagy a Baleának van érzékeny bőrre való szintén illatmentes tusfürdője. Testápolóból meg a neutrogénának az érzékeny és száraz bőrre való testápolóját használom, nekem ez így elég szokott lenni. Egyik sem illatos, úgyhogy nem fogsz eperszagú lenni meg minden, az illatosított dolgokat nem szeretem.

Viszont a Body shopnak a testvajai elvileg jók, csak nekem azok nagyon tömény illatúak.

2016. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a babáknak való cuccokat ajánlom, pl Babylove fürdető. A lényeg pont hogy illat és minden vacakmentes legyen.
2016. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan tusfürdöt keress amiben van glicerin és nem fog a böröd kiszáradni,ha van kókusz zsírod akkor ha felolvasztod bekenheted vele a tested,nagyon puhává teszi a bőrt,de mindenképpen várd meg,hogy beszívodjon,lehet kicsit sok idő de csodát tesz a száraz bőrrel. Vagy nivea,neutrogena testapolot hasznalj:)
2016. márc. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!