Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvég kiszőkítéséhez milyen...

Hajvég kiszőkítéséhez milyen oxit és szőkítőport használjak?

Figyelt kérdés

Középhosszú piros, pontosabban wellaton-vulkán vörös árnyalatú hajam van és a végét szeretném nem teljesen "szőkére" szívatni hanem inkább világos narancssárgásra vagy sötétebb csibe sárgára (tudom amúgy sem lenne tökéletes szőke vagy világos szín a piros hajból, de nem is szeretném) és utána kanári sárga hajszínezőt használnék rá, hogy átmenetes színt érjek el. Az volna a kérdésem, hogy ehhez hány százalékos oxit kéne használnom illetve nem tudom milyen szőkítőporok vannak. Még évekkel ezelőtt ki lettem szőkítve itthoni körülmények között, attól nem félek, hogy letörne a hajam vagy bármi probléma adódna csak egyszerűen már nem emlékszem milyen oxit és szőkítőport használtam :D

Ha ezek megvannak és felkentem a hajvégekre a kis csoda masszámat (aminek milyen állagúnak is kéne lennie?) akkor mennyi ideig kell rajta hagynom, hogy a kívánt hatást tudjam elérni?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2016. márc. 25. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd inkább fodrászra. Főleg, mert szőkítésről van szó, nem egyszerű festésről és főleg, mert már volt festve a hajad. A fodrász tudja mit kell csinálni, neked meg ezen az oldalon kell utánaérdeklődnöd... Nem leszólni akarlak, csak a hajadat féltem.
2016. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj fodrászhoz "ombre" hajat még fodrászok közül se tud mindenki szépen, hát még otthon milyen rondára sikerülhet ha elrontod.
2016. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ombrét tényleg nem lehet otthon festeni mivel az színátmenet amihez nem elég egy szőkítő és festés, mert az annyi lesz hogy egy vonaltól más színű lesz a hajad... elég bénán nézne ki. Mesterfodrász tud ombrét festeni, szóval arra bízd.
2016. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy fodrászhoz menj. Szőkítőpor amúgy ezerféle van már, én oxit max. 6-osat ajánlok otthonra. Hogy mennyi ideig kellene rajta hagyni? Az meg attól függ, mikor éred el a kívánt eredményt. Ezt a fodrászok is folyamatosan figyelik és akkor mossák le, amikor kell.

A keverési arány a szőkítőpor dobozán rajta van, ez is attól függ, milyen erős anyagot csinálunk, mennyit akarunk világosítani, mit bír el a haj és ilyenek.

2016. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!