Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A párom tévedésből anti aging...

A párom tévedésből anti aging arckrémet vett. Használhatom?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt , illetve a nappali párját vette meg, a sima helyett.

22 éves vagyok. Használhatom anélkül, hogy valami "kárt" okozna?



2016. ápr. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán.
2016. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2016. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
nem a legjobb ennyi idősen. nem a neked megfelelő anyagok vannak benne. egy idősebb, 35 év körüli nőnek más kell az arcbőrére, mint neked 22 évesen. szerintem add el, vagy ajándékozd el esetleg.
2016. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Akár 60 éveseknek való krémet is használhat bárki, attól semmi baja nem lesz. Mivel káros anyag nincs benne, ami egy idősebbnek nem árt az fiatalabbaknak sem. Max nem lesz hatása mivel nem vagy még ráncos sem.
2016. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is lettem leszavazva 0%-ra?
2016. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak van igaza. Valóban nem ajánlott erősebb krémet használni, mint ami kellene. Most még nem látszik ugyan, de 10-15 év múlva, amikor már kellene az az erősebb krém, akkor már nem lesz olyan hatásos.
2016. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!