Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek ellen bármi hatékon...

Miteszerek ellen bármi hatékony megoldás?

Figyelt kérdés
tele vagyok miteszerekkel, nehany fekete, de főleg fehérek vannak, nagyon rossz az összképe az arcomnak, egyenletlen...kinyomom 2x annyi jön a helyére, az orromon szinte egy pont nincs ami ne lenne mitesszeres, mar nem tudom mit tegyek:(( másfél éve hagytam abba a fogamzásgátlót azóta romokban az arcom, pattanások is szoktak ezekből kialakulni, azt hittem csak idő mire rendeződik, de semmi:( a hátamon is ez a helyzet, max egy fokkal jobb.... és nem tudom h csak ezért szedjem e ujra a bogyót akkor legalabb szep volt a a bőröm.. most meg annyira tágak a pórusok, zsíros a bőröm, és ez a rengeteg apró mitesszer... ráadásul azóta még apró szőrszálaka is felfedeztem az arcomon, főleg orr alatt, mellbimbónál..csodás...csak a bogyó mellett meg alacsony libidó, fejfájás, fertőzések elkapása volt a jellemző így inkább hagytam...úgy tűnik semmi se jó... ezzel tud valamit kezdeni bőrgyógyász? vagy irassak fel más fajta fogi.gatlót Dienille helyett? más is ennyit szenved a fogi. gatlo abbahagyásával?

2016. ápr. 2. 15:51
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen BHA hámlasztót.
2016. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cocktails válasza:

vannak mitesszer eltávolító tapaszok, bár én drágának találom 3 darabot 500-700 ft-ért, és mondjuk a mélyebb mitesszereket nekem például nem szedte ki, de azért valamennyi kisebbet igen...

gőzöltesd az arcod, hogy felraksz forrni vizet egy edénybe, és az fölé teszed az arcod, amikor már gőzölög, elég kellemetlen, de kitágítja a pórusaidat, és tiszta kézzel könnyebben kitudod őket nyomni.

Otthon mosd le az arcod, és hagyd mindig levegőzni, tehát ha nem szükséges ne legyen rajtad smink, de igazából ez korral és genetikával jár szerintem:( vagy járj kozmetikushoz, ő mégis csak szakszerűbben jár el :)

2016. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!