Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolási rutin? Ti milyen...

Arcápolási rutin? Ti milyen termékeket használtok márka szerint?

Figyelt kérdés

Évekig nem használtam semmilyen cuccot és most szeretnék bevásárolni.


Miket ajánlanátok?


A bőröm kombinált, a T vonalnál zsíros, vízhiányos és tág pórusú.


2016. ápr. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én kb. 2 naponta Garnier Pure 3in1-nel arcradírozok. Utána szintèn Garnier tonikot használok, és végezetül Fabulon Zsíros bőrre való arckrémet használom ("mattosìtó") de nem mattít, hanem annyi hogy olajmentes mivel zsíros bőrre van

2016. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem tök más bőrtípusom van, mint nekem, úgyhogy lényegtelen, hogy én mit használok.


Kombinált bőrre nyugodtan mehet a kímélő lemosó, egy sima, baleás, érzékeny bőrre való lemosó tök jó, legyen alkoholmentes SLS mentes, és ne legyen benne illatanyag se, és az se baj, ha nem habzik nagyon, lemosóra szerintem tök fölösleges sokat költeni, úgyis lemosod, nem marad az arcodon. Hidratálóra sem érdemes sokat költeni, keress olyat, ami alkohol mentes és amiben kevés illatanyag van, ami nem túl zsíros, és akkor nem lesz gond. Én mindenképp vennék egy jó fényvédőt, szerintem az bőrtípustól függően mindenkinek alap lenne. A zsírosabb részekre, szárazságra, tágabb pórusokra BHA hámlasztót próbálnék, az szabályozza a faggyútermelést, optikailag csökkenti a pórusok méretét (sajnos ténylegesen csökkenteni nem nagyon fogja, mert a pórus méret genetikailag öröklődik), illetve a felső bőrréteget is hámlasztja valamennyire, így száraz részekre is jó lehet.

Ha van rá keret, akkor vegyél egy szuper, antioxidánsokban gazdag szérumot, az sose árt.

2016. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
mint neked*/ bocsi
2016. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bioderma micellás viz (zöld) reggel este, cera ve-tisztitó géles habzó lemosojával 2 naponta lemosom az arcom, dermofil pasztát heti 2 × szer használok ha szükséges ha nincs sok pattanásom akkor nem.

Himalaya géles lemosoját ami szemcsés heti 1×,bioderma szemcses durvabb radirja havi 1×, bioderma hidratáló krémjét nem mindenap ha szükséges akkor be kenem,bioderma szemkórnyék ápoloja szemsmink alá, és különböző egyszer felvivős arcmaszkok, evelin,garnier,volaya,dr,organic,stb, az összetvőket nézem ha van kóztük piros összetevő nem kenem az arcomra mert az káros es tartalmaz illat anyagot stb.

2020. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzékeny kombinált bőröm van, a T-vonalban zsíros, a többi helyen normál, a T vonalban tág pórusaim vannak.


A mixa parfüm mentes (lila) micellás vizét használom.


A cerave foaming facial lemosóját használom, ez géles állagú és olajos bőrre van.


Három szérumot használok, az egyik a revox 30% aha hámlasztója, amit heti kétszer használok és 10-15 perc után lemosom.


A megfelelő hidratáló még nem találtam meg.


A balea 10% niacinamide és 1% zinkes szérumát reggelente teszem fel az arcomra és a dm sun dance 50 faktoros fényvédőjével fejezem be a rutint.


A 3. szérum a revox C vitaminos szérumja, amit este a cerave lemosó és a micellás víz használata után hagyok az arcomon. Ha nagyon ki van pirosodva az arcom vagy gyulladt akkor szoktam használni rá sudocremet.

2022. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!