Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan az arcom mint egy...

Olyan az arcom mint egy drogos hajlektalannak de mi az oka?

Figyelt kérdés

Kb egy eve az arcborom megcsunyult tele vagyok bőrhibákkal. Zsiros es foltos 26 vagyok de smink nelkül nem merek kilépni.

Eszek gyümölcsöt . Mozgok es bapi 8 orat alszom. Napi 2 liter ásványvizet iszom


2016. ápr. 6. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz szerintem. :)
2016. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

semmi konkrét nincs kiütés vagy ilyesmi. egyszerűen csunya. de nem volt ilyen néha nézem a 40 éveseket és komolyan mondom szebb a bőrük mint nekem.

mgereszkedett ráncos, es foltos pl az államnal sötét meg az orrom sötétebb . de nem az a beteg foltos csak csunya folt

2016. ápr. 6. 16:46
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom fiatalabb korodban nem ápoltad rendesen, lehet, most sem ápolod rendesen. KEveseknek adatik meg a luxus, hogy nulla ápolással szép bőrük legyen. Ne napozz, ne szolizz, kímélő dekorkozmetikumokat használj, használj minden nap fényvédőt, és kezdj el jobban foglalkozni a bőröd egészségével, ha eddig nem tetted.
2016. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkoriban valoban nem ápoltam most meg áplonam de keső. Hasznalok éjszakai es nappali kremet vagy alapozo helyett BB krémet. Arclemosom is közepmarka inkabb jobb mint közepes megsem latom a javulát hónapok óta. Éjszakai kremnek már hyaluron savas keszitményt hasznalok
2016. ápr. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!