Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyász felírt nekem...

A bőrgyógyász felírt nekem egy úgynevezett Tenutan nevű kemény kapszulát. Van akinek segített?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos a bőröm, és megoldást szeretnék rá találni. Szívesen olvasnék tapasztalatokat ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban, hisz nem szeretnék csak úgy elkezdeni antibiotikumot szedni. A válaszokat előre is köszönöm

2016. ápr. 11. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem kezdeném el szedni. Én szedtem nagyon sokáig, évekig antibiotikumot, szintén a pattanások miatt. Már egy hét után gyönyörűen letisztította az arcomat, de amint abbahagytam 2(!!) nap múlva ismét tele lettem pattanásokkal. Menj el inkább kozmetikushoz vagy kozmetológushoz, ha nem múlnak el, akkor meg endokrinológushoz.
2016. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem fájt utána az arcod? Mármint bőrpír, viszketés stb, nem volt?
2016. ápr. 11. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Fájt, de a bazi nagy pattanások miatt. Bőrpírt nem okozott.
2016. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most komoly, h nagyobbak lettek a gyógyszer szedése után a pattanásaid? :0 mert ha igen... akkor azonnal elfelejtem
2016. ápr. 12. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbak nem lettek, de több lett.
2016. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uh... Köszönöm a választ! :3
2016. ápr. 13. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!