Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be pattanások...

Kinek mi vált be pattanások és mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 13:51
 1/7 anonim válasza:
Nekem a lavyl spray, pattanásra főleg.
2016. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a glicerines mézszappan

[link]

2016. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
nyers burgonya vagy paradicsom + cink oxidos krém.
2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én a Clean&Clear-nek az új arclemosó és egyben arcmaszkját használom már egy ideje. Kb q hónapja, és jelentős változást tapasztaltam. Ugyan nem igaz, amit írnak, hogy eltűnteti a mitesszereket, de a pattanások szép lassan valóban csökkennek. Én csak ajánlani tudom, ahogy a Babának az aloe verás testápolóját is. A napokban kezdtem el használni a Bebének a pattanásra való arcradírját, ami az én strapabíró arcbőrömet kicsit kidörzsölte, de utána bekentem az előbb említett testápolóval, és most már kutya baja. :)

Miteszer ellen sajnos nekem még nem vált be semmi (a nagyon erős kötőszövetem miatt) de ha neked puhább a bőrőd nyugodtan próbálgass tapaszokat.

A leírt termékeket müllerben vagy sparban keresd, de a Clean&Clear dm-ben is kapható.

Sok sikert, remélem segítettem! :))

2016. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, elírtam, a Clean&Clear terméket 1 hónapja használom, ja és naponta arcmaszkként.

Egyébként bocsi a kisregényért. :D

2016. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a totes meer mask(holt tengeri maszk) -kicsit csip de nagyon szépen tisztítóval es uborkas elhúzható arcmaszk
2016. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz és állítsatok össze egy jó rutint.:) Anélkül minden csak átmenetileg lesz jó
2020. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!