Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagos vorosbol szoke, na de...

Vilagos vorosbol szoke, na de hogyan?

Figyelt kérdés
Gondoltam ideje meglepnem magam uj hajszinnel a sokevifekete-barna-voros helyett,igy egy vilagosabb barna,mezszoke hajszin mellett dontottem. Ma kiprobaltam a color b4 hajfestek eltavolitot,es vilagos voros lett a hajam,rezvorosnek mondanam. Mar ezt is nagy elorelepesnek erzem.. Segitseget szeretnek kerni,hogyan tovabb? Dobjak fel meg egy adagot valamelyik nap,hatha megszivja,aztan tegyem ra a szokesbarnat? Ha erre rafestek egy vilagosabb arnyalatot befogja? vagy fokozatosan vilagositsak rajta,egyre vilagosabb hajfestekkel? esetleg kenjem ra a kivalasztott szint? Kicsit tanacstalan vagyok,mindenhol mast olvasok. A valaszokat elore is koszonom :)

#haj #világosítás #vorosbol szokes barna
2016. ápr. 12. 21:55
 1/1 anonim válasza:

szia,

ha elmész egy jó fodrászhoz,megtudja neked oldani. kiszőkítí,vagy kiszívja (nem tudom pontosan) a hajadat,és ezután viszi fel a kívánt színt. ez így világosítással együtt nyilván drágább, de utána otthon is folytathatod a hajtő festést néhány havonta.


de ha mindenképp otthon akarod megpróbálni, mindenképp a legvilágosabb festékkel kezdj,mert nem egyszerű vörösből váltani, aztán majd ha kellően világos lesz, jöhet a te árnyalatod.

nem vagyok szakmabeli, nem értek hozzá,de én eddig még csak ezt a szőkítési 'folyamatot' hallottam be válltnak.

sok sikert,remélem segítettem! :))

2016. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!