Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ISOTRETINOIN-TEVA gyógyszerről...

ISOTRETINOIN-TEVA gyógyszerről vélemény?!

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Meddig kell szedni, hogy tartós 8esetleg örökös) maradjon a hatás? Egyáltalán milyen hosszan tart a hatása? 3 hónapja szedem, szépen rendbe tette a bőrömet. Nálam semmi mellékhatás nem jelentkezett, itt pedig sokan panaszkodnak rá. Valaki írna róla bővebben? Olyan aki szedte hosszabb ideig.
2016. ápr. 13. 15:41
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Általában 5-6 hónapig szokták szedni, a mellékhatásai elég durvák tudnak lenni, örülj neki, hogy neked ezzel nincs problémád. A hatása tartós, nagyon ritkán kell megismételni a kezelést.
2016. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár több, mint egy éves ez a kérdés, hátha valakinek még hasznos lesz a válaszom. Én 3 hónapig szedtem, mert elég hamar rendbe tette az arcom, viszont a mellékhatásai eszméletlenül kikészítettek. A szám extra száraz volt, fájt ha beszéltem, kirepedezett, minden baja volt..hidratáltam ezerrel, de nem segített semmi. A hátam is fáj miatta, nehéz volt mozognom, alvás közben forgolódnom, bizonyos súlyokat megemelnem. Az arcom gyönyörű lett tény, de sajnos nekem 1 év után szépen lassan visszajöttek a pattanások. 2016. elején fejeztem be a kezelést és most megint pattanásos az arcom, tehát nálam nem volt tartós az eredmény annyira. Amit nagyon sajnálok, mert mégiscsak a démonjaival küzd meg az ember, és ennek a gyógyszernek kemény mellékhatásai vannak és azt várnánk már nem lesz többé gond ezzel, aztán mégis. De ez csak az én tapasztalatom, reméljük másnál nem így van! :)
2017. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!