Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkéből vörös?

Festett szőkéből vörös?

Figyelt kérdés

Hello:)


A hajam kb. egy éve szőkére van festve, van benne mindenféle árnyalat - szőkésbarnától a szinte fehérig. Nos, meguntam, és baromira roncsolja a hajam meg hullik meg minden, pedig ammóniamentes festéket használok - szóval szeretnék áttérni a világos vörösre.


Valami ilyesmit:


[link]

[link]


Mivel kellene festenem? Gondolkodtam hennán is... De félek a végeredménytől. Meg a fodrászoktól, mert akihez eddig jártam szinte mindig elcseszte a festést, ezért is álltam rá az otthoni procedúrákra.


Inkább bízzam mégis szakemberre és keressek valaki mást?

Mennyire dobná le a szőkém?:S Hogy kezdjek hozzá egyáltalán, van valakinek valami tapasztalata?


Köszönöm szépen előre is.^^



#henna #hajfesték #festett szőkéből vörös
2016. ápr. 13. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Pinteresthez nem értek, nekem nagyon sok képet ad be, de ha a világos rézvörös a célod akkor én tegnap festettem olyanra a szőkémet, és nagyon szép lett. Palette K8 festéket használtam (világosabb lett mint a dobozon lévő haj), természetesen nem a benne lévő oxival mert az túl erős, azt lecseréltem 3%-ra és szép lett, nem is károsított így. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, gondolom kopni fog, de nekem van színezett hajbalzsamom, szóval az segít frissíteni a színt majd.
2016. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, béna vagyok, valószínűleg én csesztem el:"D

Az elsőt megtaláltam guglin, ez lenne a cél inkább:

[link]

2016. ápr. 13. 19:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennek a Palette-nek tényleg nagyon szép színe van:D
2016. ápr. 13. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Méég néztem a syoss oleo intense 6-76-ot, már csak az ammóniamentessége miatt is.:D

Illetve már húzósabb árkategóriából a L'Oréal Paris préférence 74-esét.

2016. ápr. 13. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a link már jó, és akkor tényleg a K8-at ajánlom mert az tökéletesen ilyen lesz.

A Syoss nem valami jó márka, ammónia helyett meg van benne másik ugyanolyan hatású anyag, szóval az lényegtelen.

Loreal jó, de drága, annyiért már akkor fodrászkellékes profi festéket vegyél. Világos vörös van minden márkából kellékesben, olcsóbban is mint a Loreál és jobb márkák. Na meg ugye oxit is külön választhatsz úgy, annyiból jobb. Dobozosat veszel akkor hígítanod kell mindenképp mert azokban erős van mindig.

2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor tanácsosabb lenne 3%-os oxival kevernem, igaz?:d Nem pedig azzal, ami a dobozban van, vagy megveszem külön.
2016. ápr. 13. 20:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem értek ezekhez a fodrászkellékes dolgokhoz, az alfaparf mondjuk?:/ Vagy tudnál mondani olyan márkát ami jó?
2016. ápr. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!