Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szaritas tartos hajegyenesites...

Szaritas tartos hajegyenesites esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tartos hajegyenesites esetén csak meg szaritom a hajamat simán és egyenes lesz magatol? Mert én hogy még nem csinaltatam meg az egyemesitest olyan benan tudom be szaritani. Az a másik baj hogy tiszta szena kazal a hajam. És abba rememykedem hogy ez a keratinos kezeles talán javitana a helyzeten. Nem szoktam vasalni mert nem tart semedig Illetve ki vasalni se tudom szépen. Pedig nagyon szeretném kiengedni. Vegulis arra lenne kíváncsi hogy ha meg csinaltatom akkor konnyen tudom kezelni?

#Haj. Egyenes
2016. ápr. 16. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen kezelhetővé válik. Nekem Lisse Design márkájúval csinálták a hajam, viszont ha nem szárítom be, nem lesz nyíl egyenes, utána kell vasalnom.. De akkor olyan egyenes mint a nyíl, és egész napra olyan marad! Nekem megviselte a hajamat, de úgy vettem, észre, hogy minél többet megmosom a saját termékeimmel, annál jobb lesz. Összességében jó dolog, nem kell órákig szenvednem vele. Nyilán egy brasil cacau-tól messze van, de erre felé egy fodrász sem dolgozik azzal.
2016. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!