Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek miteszerek ellen?

Mit tegyek miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen borzalmas.... nem tudok már mit tenni ellen...Sajnos ahol élek nincs ilyen kozmetikus. A neten is már mindennek utána néztem, fekete lehúzható maszk,kis tapaszok,arcradírok,zselatin+tej maszk,tojás+zsepi maszk (elötte mindig legalább 20 percik gözölöm az arcom ) de semmi... már több hónapja szenvedek vele. Valaki ötlet?? :O

2016. ápr. 20. 10:38
 1/4 anonim válasza:
24%
Én most olvastam, hogy szerezz be egy új fogkefét és gőzölés után nyomj rá egy kis fogkrémet és dörzsöld az érintett területet. Nekem nincsen sok miteszerem, de párszor már megcsináltam és úgy vettem észre, hogy segített. Próbáld ki! Vagy esetleg a búzadara és szappan keverékét dörzsöld a bőrödbe.
2016. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem ezek segítettek:

zab natúr joghurttal összekeverve

paradicsom

aloe vera gél

teafaolaj arclemosóba keverve


Nekem ezek nem jöttek be:

méz

citrom


nem használtam, de azt mondják jó: kamilla-, csalán-, vagy körömviágteás arclemosás

2016. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kozmetikushoz kellene fordulnod. Mennyire élsz messze Budapesttől?
2016. ápr. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd 1500 km-re :D
2016. ápr. 21. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!