Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idővel lehet kozmetikus...

Mennyi idővel lehet kozmetikusnál végzett arctisztítás után sminkelni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában pattanások jönnek ki az arcomon, hegek maradnak utánuk, van csomó olyan heg ami még ősszel keletkezett és fél év után még mindig megvannak. És tiszta mitesszer a bőröm, szóval eldöntöttem, hogy elmegyek kozmetikushoz. Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. 1.) A régi, lassan fél éves hegeket el tudja-e valahogyan tűntetni? 2.) Utána ha suli van, muszáj valamennyire kisminkelnem magam (alapozó) hogy ne látszódjanak a piros foltok, egyszerűen a gondolattól is kiráz a hideg, hogy úgy menjek suliba. Ez nem fogja irritálni? Kezelés után mikorról lehet sminkelni?

2016. ápr. 20. 11:08
 1/9 anonim válasza:
Én általában addig várok a sminkeléssel, amíg a sebek teljesen leesnek. Több hónapos pattanásmaradványaim, piros foltjaim nekem is vannak. Korrektor, mást nem igazán lehet velük kezdeni.
2016. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor életem végéig korrektorozzam? Másból sem áll az életem, ha ki akarok menni az utcára, fél óráig kenegetem a tucatni féléves hegeket... Először alapozóval, aztán korrektorral, mert még a korrektor sem fedi el teljesen!
2016. ápr. 20. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Kened vmivel? Ami segíti a sebgyógyulást?

Én ezt használom, van heg a bőrömön (műtét) és szépen halványítja. Minden hegre jó, meg ilyenkor már úgyis kell a fényvédő akkor is, ha nem túl kényes a bőröd.

[link]

2016. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát mivel ezek a foltok a bőr mélyebb rétegeiben lévő sérülések, nem a felszínen, így nem igazán tudsz mit kezdeni velük.
2016. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És nincs semmilyen módszer (vmi csiszolás, hamvasztás, bármi), amit a kozmetikus el tud végezni, hogy eltűnjenek a hegek?
2016. ápr. 20. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Hamvasztás??? :)

Mivel hámlasztás után fényérzékenyebb a bőr, még szarabb lesz, ha napra mész.

Jó kozmetikus nem csinál ilyenkor mélyhámlasztást, neked meg az kéne.

Vmi hegeltüntető, halványító krémet keress, biztos van kismillió. Én azért választottam a Biodermát, mert pigmentfoltos vagyok, nem kell még több, de tényleg jó az 1 cm hosszú, 2 mm mély hegemre.

2016. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam, hamvasztás az még azért nem kéne :D Amúgy köszi:) Lehet nézek majd valami krémet...
2016. ápr. 20. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Infraszauna hosszu tavon segiti majd a borod megujulasat. Rendszeres kura kell ahhoz hogz szemmel lathato eredmenyt erj el. Van meg a gyemantfejes csiszolas de azt nyaron inkabb hanyagold
2016. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kozmetikushoz menj, ő majd megmondja, mi a teendőd. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát, nagyon jó.
2016. ápr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!