Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom a kezem akkor...

Ha legyantázom a kezem akkor erősebb lesz rajta a szőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok! már régóta gondolkodom rajta hogy legyantázzam e a kezem vagy majd elkopik (mert anya mindig ezzel hiteget hogy hagyjam békén mert az el fog kopni, de nem hiszem). Aki tapasztalt tudna nekem válaszolni? :)

2016. ápr. 22. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

magától miért kopna el? :D


a gyantától elvileg kopik

2016. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magától nem fog, a gyantától is szerintem csak évek után.
2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiktől sem kopik. Olyan vastagságú és mennyiségű szőröd lesz ami genetikailag beléd van kódolva. Ezt befolyásolhatja hormonprobléma, de ha egészséges vagy akkor nem lesz se több se kevesebb mint amennyi adott.

Persze vannak végleges szőrtelenítő eljárások bár én majd akkor hiszem el ha magamon látom a hatását. Az SHR eddig nem jött be.

2016. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, egy hónap múlva kezd el csak növekedni a szőr, és akkor is inkább szőkés, nem barnás, meg gyengébb érezhetően, pedig nem olyan rég kezdtem :)
2016. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom. Azóta kevesebb és gyengébb a szőröm.
2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) ;)
2016. ápr. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!