Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, melyik tusfürdőnek és...

Lányok, melyik tusfürdőnek és testápolónak tetszik leginkább az illata?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Tusfürdő: B.U. Rockmantic - az egész család rá van indulva :)
2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tusfürdő: hát DM-Baleásból szinte az összesé bejön, nagyon jó az illatuk bár kevésbé marad meg a bőrön, kár hogy általában limitált kiadásúak, Avonnak is van egy kettő, Dovenak az a tipikus Dove illat, Babának most van egy új körtése azt is imádom,aztán a csokis Palmolive,100 forintosokba,eurós boltokba,Euro familybe lehet kapni egy kék színű gyerek tusfürdő igazából a nevét nem tudom most de rágó illata van :DD

Sampon: Schauma grapefruitos több most nem jut eszembe :)

2016. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 16:40 vagyok

Bocsi félre olvastam, sampont írtam testápoló helyett

testápoló: Avonosok meg Dovenak is jók vannak :)

2016. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Annak ami illatmentes, pl Lidl meg Balea is van ilyen.
2016. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naturkozmetikum az összes, szóval nem igazán van illata, mert a népszerűbb sima kozmetikumokban káros az illatanyag (és egyéb összetevők).
2016. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!