Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rövid idő alatt...

Hogyan tudnám rövid idő alatt láthatóan hosszabbra növeszteni a hajam?

Figyelt kérdés
Van valami szer vagy bármi erre?

2016. ápr. 24. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
egy barátnőm ricinus olajjal kente a haját, amit felkenés előtt felmelegített.és ezt néhány órán át zacskóval a fején hagyta, majd lemosta. neki volt látványos hatása. Ő mondjuk elég gyakran mosott hajat, sztem 2 naponta. Ezért is volt gyors az eredmény.
2016. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Az idő az egyetlen ami erre van.

Egyébként hajvitaminok, ricinus olaj meg hasonlók de ezektől sem fog gyorsabban nőni, csak egészségesebb lesz és nem fog hullani.

2016. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 lehet akkor kipróbálom ezt a módszert,én is ilyen időtájt mosom a hajam.A válaszokat pedig köszönöm!
2016. ápr. 24. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
#1-es vok: még valamit elfejeltettem, ami fontos: ha bekented a meleg olajjal a fejed, masszírozd egy kis ideig, ezzel serkented a fejbőröd vérkeringését, és ez is segíthet a hajnövesztésben :) sok sikert :)
2016. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,ment a pozitív!
2016. ápr. 24. 15:56
 6/9 anonim válasza:
Én nagyon sok mindent kipróbáltam de semmi nem hatott, (levágattam a hajam de nagyon megbántam, sírtam sokat, önbizalmam sem volt...) Aztán terhes lettem és 1 év alatt akkorát nőtt a hajam hogy hihetetlen :) fényes, puha, szép hosszú hajam lett pedig vitaminokat sem igazán szedtem! Persze nem azt mondom hogy legyél terhes és megnő :D Csupán érdekességből írtam le :)
2016. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Panthenol spray. :) Mielőtt megmosod a hajad, fújd be a fejbőrödet, masszírozd bele, hagyd rajta 10-15 percig. Gyors eredményt lehet vele elérni!

És ahogy az előttem szólok is mondták, ricinus olaj!

Meg hát vitaminok, helyes táplálkozás...de ezt te is tudod bizonyára ;)

2016. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a segítséget,ment a pozitív!:D
2016. ápr. 29. 07:41
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Pantenollal kb mennyi használat után látható az eredmény?:) Én még csak tegnap kezdtem el, de nagyon bizakodó vagyok :D

2016. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!